Antalya satılık daire
The Viola - Lansman'a özel fiyatlar...
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3
Toplamda 7.000 m² alan içerisine inşa edilen The Viola Projesinde 1 + 1 Açık Mutfak ve 2 + 1 Açık Mutfak ve 2 + 1 Ayrı mutfak olarak 3 farklı daire tipinden oluşmaktadır. The Viola konforlu bir yaşamın fırsatlarını sunuyor.
Demirbağ Residence
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3
Her imkana kolaylıkla ulaşabileceğin bir yaşam DEMİRBAĞ RESIDENCE' da sizleri bekliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunan projemizde tüm sosyal imkanlarında konforlu bir hayatı deneyimleyebilirsin.
Ultra Lüks 4+1 Satılık Villa
Antalya, Döşemealtı, Yalınlı Mh.

1/3
Toplamda 550 m² arsa üzerinde 4 + 1 300 m² kapalı alanlı ultra lüks vatandaşlığa uygun satılık villa. Tamamen konfor ve prestijli bir yaşam düşünülerek tasarlanmış olan villamızda ayrıcalıklı bir yaşam sizleri bekliyor.
Airport Luxury Homes
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3

1+1 daire yapısı ve ticari alanlardan oluşan AIRPORT LUXURY HOMES'da lüks, kalite ve konforu her anınızda yaşayacağınız hizmet alanları ile tatil gibi bir yaşam sizleri bekliyor.

Qualista Villas
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3

300 m² Net kullanım alanı içerinde 4 oda 1 salon olarak tasarlanan Qualista Villas projemizde her odanın kendine özel ebeveny banyosu bulunmaktadır. Premium bir yaşam sunan projemizde her anınızda kendinizi özel hissedeceksiniz.

Allure - Yatırım Fırsatı
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3
Toplamda 13.000 m² alan içerisine inşa edilen Allure Projesi eşsiz mimarisi ve sunmuş olduğu olanakları ile konut sahiplerine günlük yaşamın stresinden uzaklaştıracak prestijli bir yaşam alanı sunuyor. Hemen keşfedin.
Emlakarıyorum.Net
Tek tıkla aradığın ev seni bulsun !

1/1

Emlak arıyorum hizmeti nedir ?  
Aradığınız satılık yada kiralık gayrimenkul bilgilerini Emlak Arıyorum formu ile danışmanlarımıza bildirin. Antalya'da aradığınız gayrimenkulü bulmanın en kolay yolu, Emlakarıyorum.Net.

Döşemealtı'nda 5+1 Satılık Villa
Antalya, Döşemealtı, Yalınlı Mh.

1/3

Toplam  1988 m2 arsa  üzerinde 4 ayrı arsa (497-497-485-509) için Mimar G. Gökçen Atmaca ve İnşaat Mühendisi Yiğit Atmaca tarafından müstakil villa talebi doğrultusunda oluşturulmuştur.  497m2 arsa üzerinde 345 m2 + 40 m2 (havuz) toplam 385 m2 inşaat alanına sahiptir.

My Garden Residence
Antalya, Aksu, Altıntaş

1/3

Rutinlerimizin ve değerlerimizin değiştiği bu yeni dönemde seni en yeni projemiz ile tanıştıralım. Toplamda 1+1 40 adet daireden oluşan projemizde yeni dönemde öne çıkan ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan “MY GARDEN RESiDENCE” yeni yaşamın en keyifli halini sunuyor. 

Emlakarıyorum.Net
Gayrimenkul Danışmanlığı

1/1

Antalya'da gayrimenkul sektöründe geniş çözüm ortakları ağımız, güçlü dijital pazarlama yapımız sayesinde hizmet talepleriniz doğrultusunda hızlı çözümler üretiyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümlerimiz için lütfen iletişime geçiniz.