top of page

Yeni Evim Konut Kampanyası

Proje

%0,69 Kredi oranı, 15 yıl vade, 3 yıl devlet desteği

Oda

1+1

Banyo

1

45

Kat

8

Yıl

2023

Konum

ANTALYA, KEPEZ

İLAN AÇIKLAMASI

Yeni evim konut kampanyası dahilinde 1.000.000 TL peşinat , 15 yıl vade ve ilk 3 yıl devlet desteği ile Antalya'da bir konut sahibi olabilirsiniz. İster yaşamak, ister yatırım için kaçırılmayacak fırsat. Hemen teslim olan dairelerimize istemeniz durumunda kira getirisi sağlayabilirsiniz.

Sadece bir yuva değil, konfor ve estetiği benzersiz sosyal alanlarla bir araya getiren bir yaşam stili olarak tasarlandı. Muhteşem akdeniz iklimini kalbinizde hissedeceğiniz şehrin tadını çıkarmak için huzurlu, güvenli ve yüksek standartlı bir yuva, isterseniz de giderek yükselen cazibe merkezi Antalya’da kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sizleri bekliyor.

SOSYAL ALANLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN
Akdenizin en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’nın tadını evinizden hiç çıkmadan da çıkarabilirsiniz. Ilık bir yaz sabahı  ister dışarda yürüyüşler yapabilir isterseniz her ihtiyacınızın düşünülmüş olduğu spor salonunda egzersizlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sıcak havalarda serinlemek için havuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün yorgunluğunu sauna ve hamamda atarak her güne tazelenmiş şekilde başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz geniş sosyal tesislerde evinizden hiç çıkmadan hayalini kurduğunuz muhteşem yaşama sahip olabilirsiniz.

DAİRE TİPLERİ

En mutlu hikayelerinizin temelini atacağınız muhteşem projemizde herkes için en uygun yaşam alanlarına sahip. Kaliteli malzemelerle hazırlanmış mutfak ve banyo mobilyaları son derece kullanışlı tasarlanarak sizlere konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı vadediyor.
Projemizde dairelerimizin tamamı 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Teraslı ve müstakil bahçeli konut çeşitleri ile her türlü zevk ve ihtiyacı karşılayacak zenginlikte daire çeşitliliği sunulmaktadır.

Projemiz hakkında detaylı bilgi için hemen danışmanlarımızla görüşün. 

Danışmanla Görüşün

Bilgi almak için hemen arayın

Telefon

Gsm

Çapa 1
bottom of page